Продавець ПОГ Белоцерковское УПП УТОС розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
133 відгуків
Электротовары от ПОГ Белоцерковского УПП УТОС
+380456352444
+380456352459
+380503802830

45 років у ліфтовій галузі

45 років у ліфтовій галузі

Адміністрація та колектив Білоцерківського УВП УТОС висловлюють свою вдячність і подяку керівництву та колективам лифтостроительных підприємств, хто в найважчі часи стояв біля витоків створення і розвитку нашого підприємства, для кого і сьогодні основним пріоритетом в роботі залишаються головні принципи — збереження довгострокових виробничих зв'язків.

Всім Вам низький уклін, від самих незахищених верств населення — інвалідів, які протягом тривалого шляху працювали, виготовляючи необхідну Вам продукції, яка дозволяла їм зберігати і створювати робочі місця, бути повноцінними громадянами держави.

У 70-ті роки колектив підприємства прийняв сміливе рішення — освоїти знімається з виробництва низьковольтну апаратуру ВПК2000А, ВП15, взяв на себе функції розробника, калькодержателя всієї номенклатури електричних пристроїв безпеки в ліфтовій і машинобудівній галузях. З того часу продукція з торговою маркою «Білоцерківське УВП» зарекомендувала себе як найбільш надійна і стала невід'ємною частиною в системі безпеки ліфтів.

Своєчасним появою в ліфтовій галузі нового покоління електричних пристроїв безпеки, що відповідають європейським вимогам ЕN81-1 передував пошук прийнятної конструкції і, завдяки участі корифеїв, заслужених працівників галузі Котельникова Ст. Ст., Ганкевича О. Ю., Цимбаревича А. М., Полянського В. П., Лоначевского Б. А., Тюкова А. В. вона була знайдена. Ця робота зі значним випередженням дала галузі затребуваний продукт. Так у 2004-2005 рр. Білоцерківським УВП УТОС розроблена і поставлена продукція, що пройшла випробування на всіх ліфтових підприємства, і вже 10 років успішно застосовується. Це вимикач із примусовим розривом ланцюга ВБ5-1 і багатосерійний вимикач миттєвої дії з гальванічним поділом контактних пар ВП-73.

Білоцерківське УВП УТОС є єдиним легітимним розробником і постачальником електричних пристроїв безпеки. Конструкторським бюро підприємства створена ціла серія нових розробок, яка проходить випробування на підприємствах галузі. Сьогодні є нова пропозиція лифтовикам, це ВП23 — аналог вимикача Емас Туреччина. Вся продукція розроблена і поставлена на виробництво, відповідає відповідним стандартам (ГОСТ Р533780-2010 (ЕN81-1,1998 р.) (ЕN81-2,1990 р.). Детально інформація на сайті підприємства www.utos.com.ua.

Будемо дуже вдячні Вам за будь-яку зворотний зв'язок, за Ваші ідеї, пропозиції по збереженню багаторічного співробітництва та розвитку двосторонніх творчих зв'язків.

Шановні партнери! Ще раз висловлюємо Вам щиру вдячність за довіру і запрошуємо Вас до спільного творчого вирішення завдань, що стоять перед галуззю.