Продавець ПОГ Белоцерковское УПП УТОС розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
133 відгуків
Электротовары от ПОГ Белоцерковского УПП УТОС
+380456352444
+380456352459
+380503802830

ПЕРШИЙ СЕРЕД РІВНИХ, РІВНИЙ СЕРЕД ПЕРШИХ

ПЕРШИЙ СЕРЕД РІВНИХ, РІВНИЙ СЕРЕД ПЕРШИХ

Білоцерківське УВП УТОС було засновано в далекому 1933 році. Тоді ніхто й подумати не міг про те, що через півстоліття маленьке об'єднання працьовитих, відданих справі людей стане найбільшим в СНД постачальником електротехнічного обладнання. Тим не менш, в 1968 році, завдяки ініціативі та самовіддачі інвалідів по зору – колишніх керівників і співробітників компанії, було прийнято рішення про впровадження нових виробничих ліній.

Цей переломний момент ознаменувався відкриттям великого цеху по виготовленню сигнальної апаратури і электроизделий. А сама ідея вивчення нових технологій незрячими людьми зіграла найважливішу роль в історії становлення підприємства, як провідного виробника електротехнічних виробів для ліфтів.

Наступний ривок у розвитку пов'язаний, безумовно, з великими державними замовленнями 1976 року. Знамените виріб ВПК-2000, яке було розроблено інженерами, грунтуючись на досвіді колег з Москви, Києва і Харкова, дозволило вийти на якісно новий рівень. Білоцерківське УВП УТОС випускало до 3,5 мільйонів штук вимикачів в рік! А ще через деякий час об'єднання ввело в експлуатацію 15 тисяч квадратних метрів виробничих і побутових приміщень, надавши своїм робочим всі необхідні умови для праці. Наприкінці вісімдесятих років штат працівників становив вже 1600 осіб! Безумовно, наполегливість, цілеспрямованість, працьовитість і терпіння цих людей стали запорукою успіху.

Савчук Анатолій Анатолійович з 1968 року по сьогоднішній день працює на підприємстві Білоцерківське УВП УТОС. Пройшов кар'єрний шлях від посади інженера до посади директора.

Нагороджений орденами «Знак пошани», «За заслуги» III ступеня та медалями «Ветеран праці», «В пам'ять 1500-річчя Києва». Неодноразовий переможець обласних конкурсів на звання «Кращий роботодавець року». Має почесні грамоти від Міністерства праці та соціальної політики, а також від Кабінету Міністрів України.

10 серпня Анатолій Анатолійович відзначив 75-річний ювілей. Вітаємо!

4 червня 2013 року Білоцерківським УПП УТОС виповнилося 83 роки! З них більше сорока років підприємство є основним виробником і постачальником низьковольтної апаратури серії ВПК2000Б, ВП15К. За весь цей час не було жодного випадку зриву або поставки неякісної продукції. За технічним завданням провідних лифтостроителей підприємство розробило і налагодило серійне виготовлення вимикачів безпеки ВБ5 з вогнестійкою пластмаси (аналог вироби німецької компанії Schmersal); вимикачів ВБ5–1, ВБ5–2 (аналог іспанської фірми Fermator), із зниженою чутливістю до похибок установки та зміщення в процесі експлуатації, мікровимикач серії ВП73 з подвійним гальванічно розділеним контактним містком, ВП2211 і ВП2313 – шляхові минивыключатели, відрізняються малими габаритними розмірами. Всі вимикачі відповідають європейським вимогам EN-81 та Технічного регламенту ліфтів.

Останнім часом на ринку ліфтових електротехнічних комплектуючих з'явилися недобросовісні конкуренти, що позиціонують себе як виробники. Їх візитна картка  – це низькоякісна підробка наших розробок.

Виробники ліфтів все більше і більше віддають перевагу і роблять ставку на перевірених, надійних постачальників з бездоганною репутацією.

З повним переліком, технічними характеристиками і цінами на продукцію, що випускається підприємством, ви можете ознайомитися на Інтернет-сайті підприємства.